« Основними ознаками фізичної нездоровї за відсутності клінічних ознак таких як підвищена або знижена температура головний біль і тд є   |   Сексуальне здоровя - це комплекс відчуттів сприйнять емоційних інтелектуальних і соціальних аспектів сексуального буття людини яка збагачує і розвиває особисті якості здібність до спілкування любові і розмноження що є необхідною умовою здорового способу життя »

Що таке здоров\я? - За визначенням Усесвітньої організації охорони здоровя здоровя - це повне фізичне психічне і соціальне благополуччя а не тільки відсутність хвороб або фізичних дефектів Як оцінити своє здоров′я? Універсального критерію для його оцінки поки не існує. Зазвичай для цієї мети використовується сукупність тестів (показників), перевірених практикою.
Визначається маса тіла, частота серцевих скорочень, рівень артеріального тиску, життєва місткість легенів, стан крові, оцінюється стан органів грудної клітки (флюорографія грудної клітки). Зазвичай використовується від 5 до 20 тестів, по яких стан здоров′я можна визначити як низьке, нижче середнього, середнє, вище середнього, високе.

Розрізняють здоров′я фізичне, психічне, сексуальне.

Фізичне здоров′я - це природний стан організму, обумовлений нормальним функціонуванням всіх його органів і систем в цілому. Воно є фундаментальній складовій здорового способу життя. Якщо добре працюють всі фізіологічні системи, то і весь організм людини, що є саморегульованою системою, правильно функціонує і розвивається.

Базовими критеріями фізичного здоров′я є: стан серцево-судинної системи; стан імунної системи; здатність організму засвоювати кисень. Показники діяльності цих систем мають пряме відношення не тільки до здоров′я людини: від них безпосередньо залежить його життя.

До основних критеріїв здоров′я також прийнято відносити: стан опорно-рухового апарату; стан нервової системи; стан травної і сечостатевої систем.


Tags: , , , , , ,

Що таке здоров\'я?


Схожі записи